zrce

Регион

ВИДЕО: Tепачка помеѓу посетителите и обезбедувањето на фестивалот во Зрче

А1он
Британските таблоиди објавија снимки од инцидент помеѓу обезбедувањето и посетителите на фестивалот за електронска музика Hideout во Зрче. Се чини, дека посетителите почнаа да фрлаат