volverhempton

Спорт

Последните 82 гола за Вулверхемптон ги постигнале странци, вечерва падна Челзи

А1он
Последните 82 голови за Вулверхемптон во Премиерлигата се дело на странски фудбалери, вклучувајќи ги и вечерашните два во триумфот од 2:1 над Челзи во премиерниот