убиен навивач

Спорт

Мајката и вујкото на убиениот навивач на АЕК им се заблагодарија на играчите што го исфрлија Динамо

А1он
Мајката и вујкото на Михалис Кацурис, навивачот загинат во нередите поради што беше откажан натпреварот во Атина, беа на синоќешниот меч АЕК-Динамо. Со драматичен гол