trevor ariza

Магазин

Од 115 милиони долари не му остана ниту еден милион, сите ги потроши неговата сопруга

А1он
Поранешниот шампион во НБА, Тревор Ариза влезе во големи проблеми. Крилниот кошаркар кој се пензионираше на крајот од претходната сезона во дресот на Лејкерси веќе