toni kros

Спорт

Фудбалерот на Реал, Тони Крос по три години се враќа во германската репрезентација

А1он
Фудбалерот на Реал, Тони Крос денеска соопшти дека по тригодишна пауза се враќа во германската репрезентација. “Момци, во март повторно ќе играм за Германија. Зошто?
Спорт

(ВИДЕО) Крос се изнервира од новинар: Имаше 90 минути и смисли вакви две п*срани прашања

А1он
Тони Крос вчера даде изјава на теренот веднаш по освојувањето на новата титула во Лигата на шампионите со Реал Мадрид, дури 14. во историјата на