тенисер

Спорт

Познат тенисер обвинет за малтретирање и демнење

А1он
Поранешната девојка на Давид Налбандијан, Арачели Торадо го обвини славниот тенисер за малтретирање и демнење, пренесуваат светските медиуми. Таа го обвини и дека во нејзиниот
Спорт

ВИДЕО: Aвстралиски тенисер тешко претепан, го удираат додека дека лежи на земја

А1он
Австралискиот тенисер со босанско потекло Бернард Томиќ е претепан пред салон за тетовирање. На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како го