sofija vergara

Магазин

Објавен трејлерот за серијата „Гризелда“: Софија Вергара во улога на нарко кралицата

А1он
Нетфликс го објави трејлерот за „Гризелда“, мини серија во која Софија Вергара ја игра озлогласената колумбиска наркошефица Гризелда Бланко, која беше надалеку позната како „Кумата“.