shvarceneger

Магазин

(ВИДЕО) Шварценегер: Сфатив дека ме удриле дури кога го видов видеото

А1он
Американскиот актер Арнолд Шварценегер беше нападнат за време на јавен настан во Јоханесбург. Во видеото објавено од на еNCA, Шварценегер, стои и снима деца на