шер

Магазин

Шер се смири со 40 години помладиот продуцент, не ја симнува насмевката од лицето

А1он
Познатата пејачка Шер (77) беше фатена од папараците при нејзиното излегување во друштво на продуцентот Александар Едвардс, само неколку месеци откако јавноста дозна за нивното