sara ferguson

Магазин

ВИДЕО: Сара Фергусон збесна во Кан и викаше по публиката: „Стоп, замолчете веднаш“

А1он
Сара Фергусон, војвотката од Јорк, сериозно ги налути насобраните гости на големата хуманитарна забава на amfAR, која се одржува секоја година за време на Канскиот
Магазин

Зошто принцезата Дијана заврши во затвор: Сара Фергусон ја откри вистината по 37 години

А1он
Војвотката од Јорк и поранешна сопруга на британскиот принц Ендрју, Сара Фергусон со години беше една од најомразените членови на британското кралско семејство. Таа се