samozapali

Регион

Српски политичар се самозапали пред полициска станица

А1он
Грозоморен инцидент се случи денеска часот во Топола кога маж (53), член на општинското собрание, се самозапали пред полициската станица. Драган Јовановиќ, пратеник на Српската