riberi

Спорт

ВИДЕО: Ограбена куќата на Франк Рибери, одземени се вредни предмети од семејството

А1он
Францускиот фудбалер Франк Рибери, кој настапува за Фиорентина, во понеделникот откри дека за време на викендот, додека тој заедно со неговиот тим биле во Парма,