princ dzordz

Магазин

ВИДЕО: Нова снимка открива како Кејт го тешела малиот принц Џорџ по горчливиот пораз на Вембли

А1он
Британскиот принц Вилијам, неговата сопруга, принцезата Кејт и нивниот син Џорџ беа во публиката на Вембли, на финалниот натпревар од Европското фудбалско првенство, кое Англија
Магазин

ФОТО + ВИДЕО: На малиот принц Џорџ кралските посети му станаа досадни и исцрпувачки

А1он
Синот на принцот Вилијам и војводката Кејт Мидлтон, малиот принц Џорџ со родители и неговата две години помала сестра Шарлот се на турнеја низ Европа.