policisko nasilstvo

Регион

ВИДЕО: Нереди во Атина поради снимка на полициско насилство

А1он
Жителите на атинската населба Неа Смирни, преку сведоштва и објавени видеа на социјалните мрежи обвинуваат за полициско насилство врз момче, за што и синоќа одржаа