pogrebna kola

Свет

(ВИДЕО) Маскирани лица влегоа со мртовечка кола на теренот на фудбалски натпревар во Англија

А1он
Претсезонскиот пријателски натпревар помеѓу Данстон УТС и Гејтсхед беше прекинат откако маскирани лица влегоа со погребна кола на теренот. CHAOS as a Dunston vs Gateshead