piton

Свет

ВИДЕО: Австралиско семејство една година живеелo со питон „потстанар“ на таванот

А1он
Членовите на едно семејство од Нов Јужен Велс во Австралија биле шокирани кога откриле дека чудните звуци што цела година ги слушале од таванот доаѓаат