perez

Спорт

Реал нема да прави големи трансфери летово, вели Перез

А1он
Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез изјави дека „кралскиот клуб“ нема намера да направи големи набавки во најблискиот трансфер прозорец. – Нема да има големи