nenad dimitrijevic

Спорт

Ненад Димитријевиќ се приклучи на националниот тим

А1он
Машката сениорска кошаркарска репрезентација ги продолжува подготовките за августовските квалификации на ФИБА. По работната недела во Маврово, и одигрувањето на контролниот меч во Бар против