nalbandijan

Спорт

Познат тенисер обвинет за малтретирање и демнење

А1он
Поранешната девојка на Давид Налбандијан, Арачели Торадо го обвини славниот тенисер за малтретирање и демнење, пренесуваат светските медиуми. Таа го обвини и дека во нејзиниот