nadala

Спорт

Надал му се налути на Мекинро за обвинувањата дека троши премногу време

А1он
Рафаел Надал откри дека планира да зборува со Џон Мекинро, откако на прес-конференцијата по победата во првото коло на САД опен против 180-рангираниот Ринки Хиџаката