nadal

Спорт

Надал: Јас не сум повреден спортист, туку спортист кој постојано живее со повреди

А1он
Освојувачот на рекордни 21 гренд слем титули Рафаел Надал зборуваше за нивото на болка со кое ја продолжува својата кариера, откако вчера беше елиминиран од