mk fudbal

Спорт

Милевски: Подготвени сме за следните предизвици

А1он
Селекторот на младата фудбалска репрезентација на Македонија, Благоја Милевски денеска одржа брифинг со новинарите пред двата важни натпревара од тековните квалификации против Шкотска и Северна