mis rusija

Магазин

Руската мисица смета дека изборот е наместен: Сите бегаа од мене зашто сум Русинка

А1он
Мис на Русија вели дека натпреварувачките на овогодинешниот избор за Мис Универзум ја избегнувале и сугеририра дека изборот е наместен. Минатиот месец во Њу Орлеанс