milena darvic

Магазин

Во својата прва улога Бред Пит глумеше син на Милена Дравиќ

А1он
Својата прва улога во професионалната кариера Бред Пит ја оствари во црногорскиот филм „Темната страна на сонцето”, во кој глумеше заедно со Милена Дравиќ. Српската