menheten

Свет

Мртов маж e пронајден со убодни рани во подрумот на луксузен хотел на Менхетен

А1он
49-годишен маж бил пронајден мртов со убодни рани на вратот во подрумот на луксузен хотел во долниот дел на Менхетен, соопштија полицајците. Мажот не реагирал