masoven ubiec

Свет

(ВИДЕО) Драма во САД: Измасакрира осуммина па се самоуби

А1он
Властите на американската сојузна држава Илиноис синоќа започнаа потрага по 23-годишниот Ромео Ненс, осомничен за убиство на осум лица со огнено оружје во градот Џолиет,
Регион

Срушена е куќата на масовниот убиец Вук Бориловиќ од Црна Гора

А1он
Вчера во цетинската населба Медовина по наредба на надлежен инспекциски надзор е срушена куќата на Вук Бориловиќ, масовен убиец од Црна Гора. Уривањето започна околу