makro

Регион

Девојче од Дом за незгрижени деца во Белград принудувано на проституција, се породила пред месец дена

А1он
На предлог на Вишото јавно обвинителство во Белград, судот им одреди притвор на Т.Ј.(20) и Ф.Т.(20), кои се осомничени дека ја принудиле малолетната жртва на