luksuzna kuka

Магазин

На натпреварот доби вила вредна 3,5 милиони евра: Од неа се исели по 3 дена за да не го загуби животот

А1он
Добитникот на луксузна вила од 3 милиони фунти со поглед на простран залив го напуштил својот нов дом три дена откако се вселил откако открил