lana del rej

Магазин

ВИДЕО: Лана дел Реј со нова песна посветена на нападите во САД

А1он
Лана дел Реј ја претстави својата нова песна „Looking for America“, којашто всушност, е одговор на нападите со огнено оружје кои минатиот викенд се случиле