kutinjo

Спорт

Азар предводник на петте најплатени фудбалери кои често се повредуваат

А1он
Истражување на компанијата Betiton покажа колку европските клубови трошат на играчи кои често се повредени, Најголем дел од парите се потрошени на Еден Азар, кој
Спорт

Барселона сака да го вклучи Кутињо во зделката за Мбапе

А1он
Шпанскиот фудбалски шампион Барселона сака во своите редови да го има Килијан Мбапе. Каталонците за талентираниот млад Французин подготвуваат троцифрена милионска понуда како и играчот