ksamil

Регион

ВИДЕО: Скопјанец тешко повреден во сообраќајка кај Ксамил

А1он
Македонски државјанин тешко е повреден во сообраќајна несреќа, што се случила во близина на албанскиот приморски град Саранда, јави телевизијата Ора њуз. Од сè уште