krusevac

Регион

Хорор во Крушевац: Насилник си ги претепал родителите со раце, нозе и срп

А1он
Припадниците на МВР во Крушевац го приведоа Д.М.(52) од околината на овој град, поради постоење основи на сомнение дека сторил кривично дело семејно насилство. Тој