krifca

Регион

Саемот на вино во Белград можност за нови пазари за албанските производители

А1он
Албанските производители на вино ќе учествуваат на Меѓународниот саем за вино „Винска визија Опен Балкан“, што ќе се одржи во Белград од 1 до 4