kloi dajgert

Спорт

ВИДЕО: Ужасен пад на светската велосипедска шампионка Дајгерт во Италија

А1он
Светската спортска јавност денеска е во шок по стравотната несреќа на светската шампионка Клои Дајгерт. 23-годишната Американка си дозволи преголема брзина на една удолница од