kazemiro

Спорт

Каземиро за Погба и Азар: Секој голем играч е добредојден во Реал

А1он
Халфот на Реал Мадрид – Карлос Енрике Каземиро, зборуваше за евентуалното привлекување на Пол Погба и Еден Азар во „белиот“ клуб. Според бразилскиот репрезентативец, соблекувалната