juri dzorkaef

Спорт

Џоркаеф: Мбапе ја сака Лигата на шампионите со ПСЖ пред да си оди

А1он
Килијан Мбапе сака титула во Лигата на шампионите со Пари Сен Жермен и потоа трансфер во „голем клуб“, тврди поранешниот играч за врска на тимот