jana burcheska

Магазин

ВИДЕО: Јана Бурческа пред настапот на Евровизија обелодени дека е бремена

А1он
Македонската претставничка на Евровизија, Јана Бурческа преку видео-претставувањето пред нејзиниот настап соопшти на Евровизиската публика дека е бремена. Јана настапуваше трета на сцената во Киев