hurgada

Свет

(ВИДЕО) Фатена ајкулата што го уби Владимир, таткото очаен: „Само слушнав – тато спаси ме…“

А1он
На видеото снимено од потресени набљудувачи се слуша плачот на Владимир: „Тато, тато, спаси ме!“ Mısır'ın Hurgada kentinde köpekbalığının saldırısına uğrayan bir kişi hayatını kaybetti.
Свет

(ВИДЕО) Уште еден смртоносен напад на ајкула во Хургада: Втората жртва е Романка

А1он
Уште еден напад на ајкула се случи во популарното летувалиште Хургада. Откако австриската пензионерка Елизабет Скваер (68) почина по страшен напад на ајкула во египетско
Свет

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Хорор во Хургада: Жена изгризана од ајкула пред капачите, лекарите не можеле да ја спасат

А1он
68-годишната Елизабет Сквајер од Австрија била нападната од ајкула во познатото египетско летувалиште Хургада, пишува „Дејли мејл“. Жената, вчера вечер, била префрлена во болница со