hekeri

Регион

САД нудат награда до 10 милиони долари за информации за сајбер нападите во Црна Гора

А1он
Американскиот Стејт департмент дава награда до 10 милиони долари за информации кои можат да помогнат во расветлувањето на сајбер нападите извршени против интересите на Соединетите