harvi vajsin

Магазин

Осудениот силувач Вајнштајн поради здравствени проблеми е пренесен во болница

А1он
Поранешниот филмски продуцент Харви Вајнштајн, кој вчера беше осуден на 23 години затвор поради сексуални напади и силување, е пренесен во болница поради болки во