fudbal azija

Спорт

ВИДЕО: Сирија доби пенал откако двајца нејзини играчи се судрија во шеснаесетникот

А1он
Фудбалската репрезентација на Австралија ја оправда улогата на фаворит во мечот од последното коло во групната фаза на Азијскиот куп против Сирија (3:2), но малку