fifti sent

Магазин

Фифти Сент „распали“ по наградите „Еми“, не ја номинирале неговата серија

А1он
Американскиoт рапер и продуцент Фифти Сент во објава на Инстаграм, отворено го опцу жирито на Американските телевизиски награди Еми. „В ред, Еми, вака да ви