feran tores

Спорт

Феран Торес стана најскап фудбалер во историјата на Барселона

А1он
Шпанскиот фудбалер Феран Торес е нов играч на Барселона, потпишувајќи денеска договор со важност до 30 јуни 2027 година, потврди каталонскиот клуб. Феран доаѓа од