felipe kutinjo

Спорт

Кутињо на чекор до трансфер во Арсенал

А1он
Бразилскиот фудбалер Филипе Кутињо е пред трансфер во Арсенал и враќање во Премиер лигата, каде со успех претходно настапуваше за екипата на Ливерпул. Според англиските