ernandez

Спорт

ПСЖ летово сака да го доведе Тео Ернандез

А1он
Францускиот гигант ПСЖ се надева дека наскоро ќе го оствари трансферот на Тео Ернандез. Парижаните контактираа со претставниците на дефанзивецот на Милан за време на