emilija klark

Магазин

Емилија Кларк на невообичаен начин се опрости од серијата „Игра на тронови“

А1он
Британската актерка Емилија Кларк на невообичаен начин се опрости од улогата во најпопуларната серија последните години „Игра на тронови“. Кларк која го толкува ликот „Мајка
Магазин

Бред Пит понудил 120 илјади долари за да гледа „Игра на тронови“ со Емилија Кларк

А1он
Актерот Шон Пен вчеравечер во Лос Анџелес организирал хуманитарна аукција за помош на Хаити, а Бред Пит на аукцијата понудил 120 илјади долари за да