dzuzepe marota

Спорт

Марота го потврди интересот на Интер за Ериксен

А1он
Главниот извршен директор на Интер, Џузепе Марота потврди дека клубот е заинтересиран за Кристијан Ериксен, но призна дека досега не остварил контакт со Тотенхем. Минатата