dzared leto

Магазин

Џаред Лето со порака до бугарскиот премиер Борисов за спас за НП Пирин

А1он
Познатиот актер и музичар Џаред Лето преку Твитер го повика бугарскиот премиер, Бојко Борисов да го заштити Националниот парк Пирин. – Бојко Борисов, Ве молам