drvena palka

Регион

Во Србија: Маж нападна момчиња, па налета со автомобил да ги прегази

А1он
П.Ѓ. (36) од Ковин (Србија) по наредба на Основното јавно обвинителство во Смедерево е приведен поради сомнение за насилничко однесување кон малолетници. Тој е обвинет