doktor dre

Магазин

Д-р Дре повторно обвинет за семејно насилство

А1он
Неколку дена откако познатиот американски рапер Доктор Дре беше примен в болница поради мозочна аневризма, неговата поранешна сопруга Никол Јанг поднесе тужба обвинувајќи го за